Samuel Leroux zwycięża w 4. etapie Etoile de Bessèges

Samuel Leroux zaskoczył wszystkich swoim zwycięstwem w 4. etapie Etoile de Bessèges, pokonując kolejnych faworytów do tytułu. Od wczesnej przerwy zdołał utrzymać przewagę nad peletonem i wygrać sprint czterech kolarzy. Lerouxowi udało się pokonać Driesa De Bondta, Stefana Bisseggera oraz dwóch innych rywali, zapewniając sobie zwycięstwo w spektakularny sposób. Co przyniesie kolejny dzień wyścigu? Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

Samuel Leroux zaskoczył znanych zawodników i pretendentów do tytułu w Etoile de Bessèges, wygrywając 4. etap z Méjannes-le-Clap od wczesnej przerwy dnia.

Zawodnik Van Rysel – Roubaix wspiął się głęboko na metę, aby zmniejszyć przewagę, powstrzymać peleton i wygrać sprint czterech kolarzy.

Leroux pokonał Driesa De Bondta (Decathlon Ag2r), Stefana Bisseggera (EF Education-EasyPost), Jonasa Hvideberga i Jonasa Iversby’ego Hvideberga (obaj Uno-X Mobility).

Magnus Cort (Uno-X Mobility) wygrał sprint z tyłu i zajął piąte miejsce, zaledwie dwie sekundy straty do zmęczonego, ale szczęśliwego Leroux.

Mads Pedersen (Lidl-Trek) zakończył wyścig w grupie pościgowej i tym samym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu, mając przed sobą niedzielną jazdę indywidualną na czas o długości 10,6 km wokół Alès. Prowadzi do Axela Laurance’a (Alpecin-Deceuninck) zaledwie o sześć sekund, a ośmiu innych kolarzy w ciągu 28 sekund.

Wyniki

Wyniki zasilane przez Pierwsza jazda na rowerze

Dodaj komentarz