Redaktor zaangażowania w Cyclingnews – Dołącz do nas!

Wyjątkowa oferta pracy dla pasjonatów kolarstwa! Czy chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu redakcyjnego Wiadomości rowerowe i współtworzyć ofertę dla subskrybentów usług cyfrowych? Śledź artykuł, aby dowiedzieć się więcej!

Wiadomości rowerowe poszukuje redaktora ds. zaangażowania, który dołączy do naszego międzynarodowego zespołu redakcyjnego przy pracach nad wzbogacaniem naszej oferty dla nowych i istniejących abonentów usług cyfrowych.

Wiadomości rowerowe odnotował wyjątkowy wzrost liczby naszych subskrybentów od czasu wprowadzenia naszej subskrypcji cyfrowej w 2022 r., a Edytor zaangażowania będzie dalej wspierał sukces naszej społeczności.

Praca na pełen etat odbywa się w Wielkiej Brytanii, w naszych biurach w Londynie, Bath lub Cardiff.

Idealny kandydat będzie pasjonatem kolarstwa, a w szczególności świata profesjonalnych wyścigów. Stosując podejście przedsiębiorcze, redaktor ds. zaangażowania będzie wyszukiwać nowych subskrybentów, opracowując jednocześnie sposoby wzbogacania doświadczeń naszych obecnych abonentów cyfrowych.

Będą budować i zarządzać biuletynem subskrybentów i zarejestrowanych użytkowników, aby ustanowić bardziej bezpośrednie relacje z naszymi subskrybentami. Będą pewni wysokiej jakości tworzenia treści w mediach społecznościowych i analiz zaangażowania subskrybentów.

Umiejętności redakcyjne będą ważne przy pisaniu i zamawianiu treści kierowanych do subskrybentów, korzystając z naszych szablonów treści premium, a także tworzyć regularne raporty na temat zaangażowania subskrybentów, aby pomóc w informowaniu i kierowaniu tą strategią we współpracy z redaktorem, zastępcą redaktora i kierownikiem ds. funkcji.

Koncentrując się na artykułach redakcyjnych, redaktor ds. zaangażowania będzie zaznajomiony z kluczowymi wskaźnikami wydajności w marketingu subskrypcyjnym, starając się poprawić nasze wskaźniki konwersji i utrzymania.

Mamy wiele niesamowitych zalet Wiadomości rowerowe personel.

Oferujemy możliwości nauki i rozwoju, czy to poprzez kwalifikacje zawodowe, udział w niesamowitych projektach biznesowych, czy też nieformalne lunche i zajęcia organizowane przez Twoich współpracowników.

Mamy kulturę, która troszczy się o naszych ludzi i chcemy, aby każdy odniósł sukces oraz rozwinął szeroki zakres umiejętności i doświadczenia.

Oferujemy nieograniczone urlopy, ponieważ ufamy, że poradzisz sobie z obciążeniem pracą i czasem, ale oferujemy również udział w naszym sukcesie, w ramach którego każdy współpracownik jest uprawniony do przyłączenia się do naszego programu premii z tytułu puli zysków – jeśli Future osiągnie swoje cele w zakresie wydajności, wszyscy współpracownicy mogą otrzymać premię .

Aby uzyskać więcej informacji na temat stanowiska i aplikować, kliknij odpowiedni link poniżej.

Redaktor ds. zaangażowania – mieszka w Londynie

Redaktor ds. zaangażowania – z siedzibą w Cardiff

Edytor ds. zaangażowania — oparty na Bath

Dodaj komentarz