Przesunięcia w kolarstwie – Najnowsze informacje i ogłoszenia na sezon 2024

Okienko transferowe w kolarstwie oficjalnie otwiera się 1 sierpnia, przynosząc wiele spekulacji i plotek na temat nowych kontraktów. Kolarstwo.info będzie śledził wszystkie ruchy – od transferów po przedłużenia umów – tworząc listę transferów z podziałem na drużyny. Wielu znanych zawodników ma już potwierdzone kontrakty na sezon 2024, ale wciąż pozostaje wiele niewiadomych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rynek transferowy kształtuje się w świecie kolarstwa.

Okienko transferowe w kolarstwie oficjalnie otwiera się 1 sierpnia, kładąc kres spekulacjom i plotkom, ponieważ nowe kontrakty mogą wreszcie zostać potwierdzone.

Kolarstwo.info będzie śledzić wszystkie ruchy – od transferów po odnowienia kontraktów i przejścia na emeryturę – dzięki naszemu dedykowanemu centrum transferowemu.

Przez resztę roku będziemy aktualizować tę stronę o każde potwierdzone podpisanie kontraktu na 2024 rok, tworząc listę transferów z podziałem na drużyny, a także śledząc najnowsze plotki transferowe z zawodowego peletonu.

Rynek 2023-2024

Na rok 2024 wiele z największych nazwisk tego sportu ma już potwierdzone kontrakty zarówno w męskich, jak i żeńskich peletonach.

Po stronie męskiej Remco Evenepoel (Soudal-QuickStep do 2026 r.), Jonas Vingegaard, Wout van Aert (Jumbo-Visma na lata 2027 i 2026), Tadej Pogačar (UAE Team Emirates do 2027 r.), Mathieu van der Poel (Alpecin-Deceuninck do 2025 r.), Tom Pidcock (Ineos Grenadiers do 2026 r.) pozostaną w swoich zespołach przez kilka lat, choć wciąż krążą plotki o przyszłości Evenepoela.

Belg podpisał umowę z Soudal-QuickStep, która obowiązuje przez trzy kolejne sezony, ale powiązania z Ineos Grenadiers nie ucichły latem. Jego drużyna buduje się wokół niego, a w drodze jest wzmocnienie w postaci Mikela Landy z Bahrain Victorious, a szef zespołu Patrick Lefevere podkreślił, że jego gwiazda nie jest na sprzedaż.

Jednak konkurencyjne zespoły, w tym Ineos – który nie wygrał Wielkiego Touru od Giro d’Italia 2021 – nadal wykazują zainteresowanie, podobno oferując Evenepoelowi 6 milionów euro rocznie.

Wiadomości o potencjalnej fuzji Jumbo-Visma – Soudal-QuickStep jeszcze bardziej skomplikowały sytuację, choć obecnie umowa wydaje się być martwa, a Evenepoel powiedział, że pozostanie w swoim obecnym zespole.

Największym jak dotąd potwierdzonym ruchem jest Primož Roglič, który przechodzi z Jumbo-Visma do Bora-Hansgrohe na 2024 rok, mimo że był objęty kontraktem w holenderskim zespole. 33-latek został przedterminowo zwolniony ze swojej umowy, aby odejść i poprowadzić własną drużynę Tour de France w opozycji do wkrótce byłego kolegi z drużyny Jonasa Vingegaarda.

W samym środku tego wszystkiego, Ineos Grenadiers kontynuuje poszukiwania kolejnego zwycięzcy Tour de France, z Evenepoelem, z którym łączono go przez całe lato. Drużyna żegna się z Danim Martinezem (powrót do Bora-Hansgrohe), Pavlem Sivakovem (który wzmacnia UAE Team Emirates) i młodym Benem Tulettem (do rywali Jumbo-Visma), podczas gdy zwycięzca Giro 2021 Tao Geoghegan Hart przechodzi do nowo zamożnego i stale wzmacniającego się Lidl-Trek. Geraint Thomas, drugi w tegorocznym Giro, ma podpisać nową umowę, podczas gdy drużyna zatrzymała Carlosa Rodrígueza po tym, jak Hiszpan podpisał wstępną umowę z Movistarem.

Podczas gdy wśród głównych nazwisk męskiego peletonu nie było zbyt wielu ruchów, karuzela transferowa sprinterów kręciła się pełną parą, a wiele ruchów koncentrowało się wokół reorganizacji DSM-Firmenich.

Do Tudora dołączył dwukrotny zwycięzca etapu Giro, Alberto Dainese, Jakobsen z Soudal-QuickStep, a także obiecujący szybki zawodnik Bora-Hansgrohe, Sam Welsford.

Arnaud Démare przedwcześnie rozwiązał kontrakt z Groupama-FD J, by dołączyć do Arkéa-Samsic po tym, jak opuścił tegoroczny Tour, podczas gdy Sam Bennett jest mocno łączony z zastąpieniem go. Jonathan Milan, zdobywca koszulki Giro, przechodzi do Lidl-Trek, a Pascal Ackermann zamienia UAE Team Emirates na Israel-Premier Tech. Przyszłość Marka Cavendisha, który ma przejść na emeryturę pod koniec sezonu, nie została jeszcze potwierdzona po tym, jak wezwano go do kontynuowania wyścigu po opuszczeniu Tour de France.

W kobiecym peletonie zbliżająca się emerytura Annemiek van Vleuten jest największym ruchem tej zimy. Rozstaje się z Movistarem w wieku 40 lat i pozostawia po sobie ogromną dziurę w składzie hiszpańskiej ekipy. Weteranka UAE Team ADQ, Marta Bastianelli, również przeszła na emeryturę.

Innym ważnym wydarzeniem tego okienka transferowego było rozwiązanie drużyny EF Education-Tibco-SVB, która zamiast tego zdecydowała się rozpocząć od nowa rywalizację w kontynentalnych szeregach z drużyną powiązaną z męskim składem WorldTour (to skomplikowane).

W nowej drużynie znajdzie się kilka twarzy ze starego składu Lindy Jackson, w tym Veronica Ewers i mistrzyni Paryż-Roubaix Alison Jackson, a Coryn Labecki to kolejne ważne nazwisko. Tymczasem obiecująca 18-letnia Zoe Bäckstedt zmieniła EF na Canyon-Sram, gdzie ojciec Magnus jest dyrektorem sportowym.

Jednak, podobnie jak w przypadku męskiego peletonu, największe gwiazdy kobiecej sceny są związane kontraktami na przyszły sezon i kolejne lata i pozostaną tam, gdzie są do 2024 roku.

W SD Worx grupa supergwiazd Demi Vollering, Lotte Kopecky i Marlen Reusser jest związana kontraktami do 2024 roku, a Lorena Wiebes do 2025 roku. Podobnie jest w Canyon-Sram (Chloe Dygert i Kasia Niewiadoma), FDJ-Suez (Grace Brown i Cecilie Uttrup Ludwig) oraz AG Insurance-Soudal-QuickStep (Ashleigh Moolman Pasio), gdzie kluczowe zawodniczki mają kontrakty do 2024 roku.

W Lidl-Trek, Elisa Balsamo (2026), Lizzie Deignan (2024) i Elisa Longo Borghini (2024) są ustawione, podczas gdy DSM-Firmenich zatrzyma Juliette Labous (2024) i Pfeiffer Georgi (2025) również w dającej się przewidzieć przyszłości.

Biorąc pod uwagę, że kontrakty wielu znanych zawodniczek wygasają z końcem przyszłego sezonu, okienko transferowe dla kobiet w 2024 roku może być bardziej aktywne niż obecne.

Potwierdzone transfery – drużyna po drużynie

To jest nasz indeks wszystkich transferów, które zostały oficjalnie potwierdzone przez drużyny.

WorldTour mężczyzn

AG2R Citroën

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Clement Venturini (Arkea-Samsic) Nans Peters (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Greg Van Avermaet (przechodzi na emeryturę) Benoit Cosnefroy (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Mikaël Cherel (przechodzi na emeryturę) Clément Berthet (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Michael Schär (przechodzi na emeryturę) Felix Gall (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Wiersz 4 – Komórka 2 Oliver Naesen (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Wiersz 5 – Komórka 2 Geoffrey Bouchard (2025)
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Wiersz 6 – Komórka 2 Paul Lapeira (2025)
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Wiersz 7 – Komórka 2 Andrea Vendrame (2025)
Wiersz 8 – Komórka 0 Wiersz 8 – Komórka 1 Wiersz 8 – Komórka 2 Larry Warbasse (2024)

Alpecin-Deceuninck

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Henri Uhlig (neo pro) Alexander Krieger (Tudor Pro Cycling) Oscar Riesebeek (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Timo Kielich (neo pro) Lionel Taminiaux (Lotto Dstny) Fabio van den Bossche (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Axel Laurance (neo pro) Stefano Oldani (Cofidis) Jason Osborne (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Luca Vergalito (neo pro) Kristian Sbaragli Senne Leysen (2024)
Wiersz 4 – Komórka 0 Lars Boven (neo pro) Jakub Mareczko Jimmy Janssens (2024)
Wiersz 5 – Komórka 0 Stan Van Tricht (Soudal-QuickStep) Dries De Bondt Michael Gogl (2024)
Wiersz 6 – Komórka 0 Juri Hollmann (Movistar) Robert Stannard Silvan Dillier (2024)
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Wiersz 7 – Komórka 2 Nicola Conci (2024)
Wiersz 8 – Komórka 0 Wiersz 8 – Komórka 1 Wiersz 8 – Komórka 2 Tobias Bayer (2024)

Arkéa-Samsic (do 2024 – Arkéa-B&B Hotels)

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Arnaud Demare (Groupama-FDJ) Andrii Ponomar (Corratec-Selle Italia) Pierre Thierry (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Vincenzo Albanese (Eolo-Kometa) Clément Russo (Groupama-FDJ) Jenthe Biermans (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Clement Venturini (AG2R Citroen) Warren Barguil (dsm-firmenich) Luca Mozzato (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Laurens Huys (Intermarché-Circus-Wanty) Laurent Pichon (przechodzi na emeryturę) Łukasz Owsian (2024)
Wiersz 4 – Komórka 0 Miles Scotson (Groupama-FDJ) Hugo Hofstetter (Izrael-Premier Tech) Simon Guglielmi (2024)
Wiersz 5 – Komórka 0 Raúl García Pierna (Equipo Kern Pharma) Maxime Bouet (przechodzi na emeryturę) Rząd 5 – cela 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Florian Sénèchal (Soudal-QuickStep) Nacer Bouhanni (przechodzi na emeryturę) Rząd 6 – cela 3

Astana Qazaqstan

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Max Kanter (Movistar) Fabio Felline (Lidl-Trek) Cees Bol (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Anton Charmig (Uno-X) Luis Leon Sanchez (przechodzi na emeryturę) Simone Velasco (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Ide Schelling (Bora-Hansgrohe) Wiersz 2 – Komórka 2 Gleb Brusseniskiy (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Lorenzo Fortunato (Eolo-Kometa) Wiersz 3 – Komórka 2 Mark Cavendish (2024)
Wiersz 4 – Komórka 0 Henok Mulubrhan (Green Project-Bardiani CSF-Faizanè) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Nicolas Vinokourov (neo pro) Rząd 5 – cela 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Harold Martin Lopez (neo pro) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Davide Ballerini (Soudal-QuickStep) Rząd 7 – cela 2 Wiersz 7 – Komórka 3

Bahrajn zwycięża

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Zak Erzen (Cycling Team Friuli ASD) Jonathan Milan (Lidl-Trek) Pello Bilbao (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Finlay Pickering (Trinity Racing) Mikel Landa (Soudal-QuickStep) Alberto Bruttomesso (2026)
Wiersz 2 – Komórka 0 Kasper Borremans (Cycling Team Friuli ASD) Heinrich Haussler (przechodzi na emeryturę) Rząd 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Filip Maciejuk (Bora-Hansgrohe) Rząd 3 – cela 3

Bora-Hansgrohe

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Alexander Hajek (Tirol KTM) Nils Politt (UAE Team Emirates) Danny van Poppel (2027)
Wiersz 1 – Komórka 0 Emil Herzog (Hagens Berman Axeon) Patrick Konrad (Lidl-Trek) Cesare Benedetti (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Matteo Sobrero (Jayco-AlUla) Ide Schelling (Astana Qazaqstan) Jonas Koch (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Dani Martínez (Ineos Grenadiers) Matthew Walls (Groupama-FDJ) Ryan Mullen (2024)
Wiersz 4 – Komórka 0 Roger Adria (Equipo Kern Pharma) Shane Archbold (przechodzi na emeryturę) Frederik Wandahl (2024)
Wiersz 5 – Komórka 0 Sam Welsford (dsm-firmenich) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Primoz Roglic (Jumbo-Visma) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Filip Maciejuk (Bahrain Victorious) Rząd 7 – cela 2 Wiersz 7 – Komórka 3

Cofidis

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Ludovic Robeet (Bingoal WB) Rémy Rochas (Groupama-FDJ) Bryan Coquard (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Nicolas Debeaumarché (neo pro) Simone Consonni (Lidl-Trek) Anthony Perez (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Nolann Mahoudo (neo pro) Max Walscheid (Jayco AlUla) Jesus Herrada (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Gorka Izagirre (Movistar) Jose Herrada (przechodzi na emeryturę) Eddy Finé (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Stefano Oldani (Alpecin-Deceuninck) Pierre-Luc Périchon (przechodzi na emeryturę) Piet Allegaert (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Milan Fretin (Flandria-Baloise) Alexandre Delettre (St Michel-Mavic-Auber93) Hugo Toumire (2025)
Wiersz 6 – Komórka 0 Aime De Gendt (Intermarche-Circus-Wanty) Rząd 6 – cela 2 Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Stanisław Aniołkowski (Human Powered Health) Wiersz 7 – Komórka 2 Wiersz 7 – Komórka 3

DSM-Firmenich

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Fabio Jakobsen (Soudal-QuickStep) Alberto Dainese (Tudor Pro Cycling) Max Poole (2027)
Wiersz 1 – Komórka 0 Warren Barguil (Arkea-Samsic) Marius Mayerhofer (Tudor Pro Cycling) Alex Edmondson (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Gijs Leemreize (Jumbo-Visma) Florian Stork (Tudor Pro Cycling) Tim Naberman (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Timo Roosen (Jumbo-Visma) Henri Vandenabeele (Lotto Dstny) Rząd 3 – cela 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Bram Welten (Groupama-FDJ) Harm Vanhoucke (Lotto-Dstny) Rząd 4 – cela 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Enzo Leijnse (neo pro) Sam Welsford (Bora-Hansgrohe) Rząd 5 – cela 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Patrick Eddy (neo pro) Jonas Iversby Hvideberg (Uno-X) Rząd 6 – cela 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Frank van den Broek (neo pro) Andreas Leknessund (Uno-X) Wiersz 7 – Komórka 3

EF Education-EasyPost

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Archie Ryan (rozwój Jumbo-Visma) Magnus Cort (Uno-X) Ben Healy (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Jardi Christiaan van der Lee (neo pro) Jens Keukeleire (przechodzi na emeryturę) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Darren Rafferty (Hagens Berman Axeon) Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Jack Rootkin-Gray (Saint Piran) Rząd 3 – cela 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Lukas Nerurkar (Trinity) Rząd 4 – cela 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Harry Sweeny (Lotto-Dstny) Rząd 5 – cela 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Markel Beloki (neo pro) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3

Groupama-FDJ

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Clément Russo (Arkea-Samsic) Arnaud Demare (Arkea-Samsic) Valentin Madouas (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Rémy Rochas (Cofidis) Michael Storer (Tudor Pro Cycling) Quentin Pacher (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Sven Erik Bystrøm (Intermarché-Circus-Wanty) Miles Scotson (Arkéa-B&B Hotels) Ignatas Konovalovas (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Eddy Le Huitouze (neo pro) Thibaut Pinot (przechodzi na emeryturę) Rząd 3 – cela 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Matthew Walls (Bora-Hansgrohe) Matthieu Ladagnous (przechodzi na emeryturę) Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Cyril Barthe (Burgos-BH) Jake Stewart (Izrael-Premier Tech) Rząd 5 – cela 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Bram Welten (dsm-firmenich) Wiersz 6 – Komórka 3

Ineos Grenadiers

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Pavel Sivakov (UAE Team Emirates) Rząd 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Tao Geoghegan Hart (Lidl-Trek) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Dani Martínez (Bora-Hansgrohe) Rząd 2 – cela 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Ben Tulett (Jumbo-Visma) Wiersz 3 – Komórka 3

Intermarché-Circus-Wanty

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Vito Braet (Flandria-Baloise) Sven Erik Bystrøm (Groupama-FDJ) Rein Taaramäe (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Alexy Faure Prost (Circus-ReUz-Technord) Laurens Huys (Arkéa-B&B Hotels) Boy van Poppel (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Kevin Colleoni (Jayco AlUla) Niccolò Bonifazio (Corratec-Selle Italia) Adrien Petit (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Aime De Gendt (Cofidis) Laurenz Rex (2026)
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Loic Vliegen (Bingoal WB) Kobe Goossens (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Wiersz 5 – Komórka 2 Gerben Thijssen (2025)
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Wiersz 6 – Komórka 2 Simone Petilli (2025)
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Wiersz 7 – Komórka 2 Louis Meintjes (2025)

Jayco-AlUla

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Mauro Schmid (Soudal-QuickStep) Matteo Sobrero (Bora-Hansgrohe) Christopher Juul-Jensen (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Davide De Pretto (Zalf Euromobil Fior) Kevin Colleoni (Intermarché-Circus-Wanty) Dylan Groenewegen (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Max Walscheid (Cofidis) Wiersz 2 – Cela 2 Alessandro De Marchi (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Caleb Ewan (Lotto-Dstny) Rząd 3 – cela 2 Wiersz 3 – Komórka 3

Jumbo-Visma

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Matteo Jorgenson (Movistar) Sam Oomen (Lidl-Trek) Edoardo Affini (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Ben Tulett (Ineos Grenadiers) Rohan Dennis (przechodzi na emeryturę) Olav Kooij (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Jos Van Emden (przechodzi na emeryturę) Robert Gesink (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Gijs Leemreize (dsm-firmenich) Steven Kruijswijk (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Timo Roosen (dsm-firmenich) Christophe Laporte (2026)
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Primoz Roglic (Bora-Hansgrohe) Tosh van der Sande (2025)
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Wiersz 6 – Komórka 2 Jonas Vingegaard (2027)

Lidl-Trek

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Jonathan Milan (Bahrain-Victorious) Filippo Baroncini (UAE Team Emirates) Giulio Ciccone (2027)
Wiersz 1 – Komórka 0 Tao Geoghegan Hart (Ineos Grenadiers) Jon Aberasturi (Euskaltel-Euskadi) Quinn Simmons (2026)
Wiersz 2 – Komórka 0 Andrea Bagioli (Soudal-Quickstep) Markus Hoelgaard (Uno-X) Daan Hoole (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Patrick Konrad (Bora-Hansgrohe) Tony Gallopin (przechodzi na emeryturę) Edward Theuns (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Ryan Gibbons (UAE Team Emirates) Marc Brustenga (Kern Pharma) Alex Kirsch (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Simone Consonni (Cofidis) Rząd 5 – cela 2 Otto Vergaerde (2025)
Wiersz 6 – Komórka 0 Carlos Verona (Movistar) Rząd 6 – cela 2 Julien Bernard (2025)
Wiersz 7 – Komórka 0 Fabio Felline (Astana Qazaqstan) Rząd 7 – cela 2 Jacopo Mosca (2025)
Wiersz 8 – Komórka 0 Sam Oomen (Jumbo-Visma) Wiersz 8 – Komórka 2 Wiersz 8 – Komórka 3
Wiersz 9 – Komórka 0 Tim Declercq (Soudal-QuickStep) Wiersz 9 – Komórka 2 Wiersz 9 – Komórka 3

Movistar

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Max Kanter (Astana Qazaqstan) Jorge Arcas (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Matteo Jorgenson (Jumbo-Visma) Will Barta (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Carlos Verona (Lidl-Trek) Gregor Mühlberger (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Gorka Izagirre (Cofidis) Ivan Garcia Cortina (2026)
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Imanol Erviti (przechodzi na emeryturę) Fernando Gaviria (2024)
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Juri Hollmann (Alpecin-Deceuninck) Mathias Norsgaard (2026)
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Wiersz 6 – Komórka 2 Nelson Oliveira (2025)
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Wiersz 7 – Komórka 2 Antonio Pedrero (2025)
Rząd 8 – Komórka 0 Wiersz 8 – Komórka 1 Wiersz 8 – Komórka 2 Einer Rubio (2026)
Wiersz 9 – Komórka 0 Wiersz 9 – Komórka 1 Wiersz 9 – Komórka 2 Albert Torres (2025)
Wiersz 10 – Komórka 0 Wiersz 10 – Komórka 1 Wiersz 10 – Komórka 2 Gonzalo Serrano (2026)

Soudal-QuickStep

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Luke Lamperti (Trinity Racing) Dries Devenyns (przechodzi na emeryturę) Ilan Van Wilder (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Warre Vangheluew (neo pro) Mauro Schmid (Jayco-AlUla) Louis Vervaeke (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 William Lecerf (neo pro) Fabio Jakobsen (Team dsm-firmenich) Pieter Serry (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Gil Gelders (neo pro) Ethan Vernon (Israel-Premier Tech) Mattia Cattaneo (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Mikel Landa (Bahrain Victorious) Andrea Bagioli (Lidl-Trek) Josef Cerný (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Ayco Bastiaens (neo pro) Davide Ballerini (Astana Qazaqstan) Mauri Vansevenant (2026)
Wiersz 6 – Komórka 0 Jordi Warlop (neo pro) Jannik Steimle (Q36.5) Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Florian Sénèchal (Arkea-Samsic) Wiersz 7 – Komórka 3
Wiersz 8 – Komórka 0 Wiersz 8 – Komórka 1 Tim Declercq (Lidl-Trek) Wiersz 8 – Komórka 3
Wiersz 9 – Komórka 0 Wiersz 9 – Komórka 1 Stan Van Tricht (Alpecin-Deceuninck) Rząd 9 – cela 3

ZEA Team Emirates

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Jan Christen (Hagens Berman Axeon) Matteo Trentin (Tudor Pro Cycling) Vegard Stake Laengen (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Nils Politt (Bora-Hansgrohe) Ryan Gibbons (Lidl-Trek) Jay Vine (2027)
Wiersz 2 – Komórka 0 Filippo Baroncini (Lidl-Trek) Pascal Ackermann (Israel-Premier Tech) Juan Sebastian Molano (2026)
Wiersz 3 – Komórka 0 Igor Arrieta (Equipo Kern Pharma) George Bennett (Israel-Premier Tech) Brandon McNulty (2027)
Wiersz 4 – Komórka 0 Antonio Morgado (Hagens Berman Axeon) Jan Polanc (przechodzi na emeryturę) Marc Soler (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Pavel Sivakov (Ineos Grenadiers) Rząd 5 – cela 2 Rui Oliveira (2026)
Wiersz 6 – Komórka 0 Isaac Del Toro (neo pro) Rząd 6 – cela 2 Ivo Oliveira (2026)
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Wiersz 7 – Komórka 2 Vegard Stake Laengen (2025)

ProTeams mężczyzn

Bingoal WB

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Tom Portsmouth (neo pro) Ludovic Robeet (Cofidis) Marco Tizza (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Luca De Meester (neo pro) Wiersz 1 – Komórka 2 Johan Meens (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Jelle Vermoote (neo pro) Wiersz 2 – Komórka 2 Cerial Desal (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Davide Persico (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Giacomo Villa (neo pro) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Loic Vliegen (Intermarche-Circus-Wanty) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3

Bolton Equities Black Spoke

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Rory Townsend (Q36.5) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Wiersz 1 – Komórka 2 Wiersz 1 – Komórka 3

Burgos-BH

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Sergio Chumil (neo pro) Dani Navarro (przechodzi na emeryturę) Manuel Peñalver (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Sinuhé Fernandez (neo pro) Cyril Barthe (Groupama-FDJ) José Manuel Díaz (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 David Delgado (neo pro) Miguel Angel Hernandez (Kern Pharma) Rząd 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Manuel Penalver (Eolo-Kometa) Wiersz 3 – Komórka 3

Caja Rural-Seguros RGA

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Gorka Sorarrain (BAI-Sicasal-Petro de Luanda) Wiersz 0 – Komórka 2 Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Samuel Fernandez (neo pro) Wiersz 1 – Komórka 2 Wiersz 1 – Komórka 3

Corratec-Selle Italia

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Andrii Ponomar (Arkea-Samsic) Wiersz 0 – Komórka 2 Valerio Conti (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Niccolò Bonifazio (Intermarché-Circus-Wanty) Wiersz 1 – Komórka 2 Wiersz 1 – Komórka 3

Eolo-Kometa

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Jhonatan Restrepo (GW Shimano Sidermec) Vincenzo Albanese (Arkea-Samsic) Mirco Maestri (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Francisco Munoz (neo pro) Lorenzo Fortunato (Astana Qazaqstan) David Martin (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Paul Double (Human Powered Health) Francesco Gavazzi (przechodzi na emeryturę) Alex Martin (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Davide De Cassan (neo pro) Simone Raccani (przechodzi na emeryturę) Diego Sevilla (2024)
Wiersz 4 – Komórka 0 Manuel Penalver (Burgos-BH) Rząd 4 – cela 2 Mattia Bais (2025)
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Wiersz 5 – Komórka 2 Davide Bais (2025)
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Wiersz 6 – Komórka 2 Andrea Garosio (2024)

Equipo Kern Pharma

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Antonio Soto (Euskaltel-Euskadi) Roger Adria (Bora-Hansgrohe) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Miguel Angel Fernandez (Burgos-BH) Raul Garcia Pierna (Arkea-B&B Hotels) Rząd 1 – Cela 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Unai Iribar (Euskaltel-Euskadi) Vojtech Repa (przechodzi na emeryturę) Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Jorge Gutierrez (neo pro) Igor Arrieta (UAE Team Emirates) Rząd 3 – cela 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Hugo Aznar (neo pro) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Unai Aznar (neo pro) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Diego Uriarte (neo pro) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Marc Brustenga (Lidl-Trek) Rząd 7 – cela 2 Wiersz 7 – Komórka 3

Euskaltel-Euskadi

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Jon Aberasturi (Lidl-Trek) Juan José Lobato (przechodzi na emeryturę) Xabier Isasa (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Victor de la Parte (TotalEnergies) Antonio Soto (Kern Pharma) Gotzon Martín (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Xavier Cañellas (neo pro) Unai Iribar (Kern Pharma) Mikel Iturria (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Nicolas Alustiza (neo pro) Xabier Azparren (Q36.5) Mikel Bizkarra (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Unai Zubeldia (neo pro) Peio Goikoetxea (przechodzi na emeryturę) Joan Bou (2024)
Wiersz 5 – Komórka 0 Iker Mintegui (neo pro) Wiersz 5 – Komórka 2 Asier Etxeberria (2024)

Flandria-Baloise

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Jasper Dejaegher (neo pro) Vito Braet (Intermarche-Circus-Wanty) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Victor Vercouillie (neo pro) Jenno Berkmoes (Lotto-Dstny) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Dylan Vandenstorme (neo pro) Milan Fretin (Cofidis) Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Siebe Deweirdt (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Lars Craps (neo pro) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3

Green Project-Bardiani CSF-Faizanè

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Vicente Rojas (neo pro) Henok Mulubrhan (Astana Qazaqstan) Filippo Fiorelli (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Mattia Pinazzi (neo pro) Mattia Petrucci (przechodzi na emeryturę) Alessandro Pinarello (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Federico Biagini (neo pro) Wiersz 2 – Komórka 2 Alex Tolio (2026)
Wiersz 3 – Komórka 0 Filippo Turconi (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3

Human Powered Health

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Chad Haga (przechodzi na emeryturę) Rząd 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Adam De Vos (przechodzi na emeryturę) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Paul Double (Eolo-Kometa) Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Stanisław Aniołkowski (Cofidis) Wiersz 3 – Cela 3

Israel-Premier Tech

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Ethan Vernon (Soudal-Quickstep) Giacomo Nizzolo (Q36.5) Krists Neilands (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Pascal Ackermann (UAE Team Emirates) Sep Vanmarcke (przechodzi na emeryturę) Derek Gee (2028)
Wiersz 2 – Komórka 0 Michael Schwarzmann (Lotto-Dstny) Daryl Impey (przechodzi na emeryturę) Nick Schultz (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Oded Kogut (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Stephen Williams (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Hugo Hofstetter (Arkéa-Samsic) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Riley Pickrell (neo pro) Rząd 5 – cela 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Nadav Raisberg (neo pro) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 George Bennett (UAE Team Emirates) Rząd 7 – cela 2 Wiersz 7 – Komórka 3
Wiersz 8 – Komórka 0 Jake Stewart (Groupama-FDJ) Rząd 8 – cela 2 Wiersz 8 – Komórka 3

Lotto-Dstny

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Henri Vandenabeele (Zespół dsm-firmenich) Michael Schwarzmann (Israel-Premier Tech) Brent Van Moer (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Jenno Berckmoes (Team Flanders-Baloise) Fredrik Frison (Q36.5 Pro Cycling) Jarrad Drizners (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Lionel Taminiaux (Alpecin-Deceuninck) Harry Sweeny (EF Education-EasyPost) Cedric Beullens (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Harm Vanhoucke (Team dsm-firmenich) Caleb Ewan (Jayco-AlUla) Eduardo Sepulveda (2025)
Wiersz 4 – Komórka 0 Jonas Gregaard (Uno-X) Rząd 4 – cela 2 Arnaud De Lie (2026)

Novo Nordisk

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Joonas Henttala (przechodzi na emeryturę) Rząd 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Robbe Ceurens (przechodzi na emeryturę) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3

Q36.5

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Giacomo Nizzolo (Izrael-Premier Tech) Wiersz 0 – Komórka 2 Gianluca Brambilla (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Frederik Frison (Lotto-Dstny) Wiersz 1 – Komórka 2 Walter Calzoni (2026)
Wiersz 2 – Komórka 0 Xabier Mikel Azparren (Euskaltel-Euskadi) Rząd 2 – cela 2 Nickolas Zukowsky (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Jannik Steimle (Soudal-QuickStep) Rząd 3 – cela 2 Kamil Małecki (2024)

TotalEnergies

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Baptiste Vadic (neo pro) Victor de la Parte (Euskaltel-Euskadi Mathieu Burgaudeau (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Lucas Boniface (neo pro) Peter Sagan (na emeryturze) Alan Jousseaume (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Thomas Gachignard (St Michel-Mavic-Auber93) Jérémy Cabot (St Michel-Mavic-Auber93) Julien Simon (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Jordan Jegat (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3

Tudor Pro Cycling

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Matteo Trentin (UAE Team Emirates) Rząd 0 – Komórka 2 Yannis Voisard (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Michael Storer (Groupama-FDJ) Wiersz 1 – Komórka 2 Maikel Zijlaard (2026)
Wiersz 2 – Komórka 0 Alberto Dainese (Team dsm-firmenich) Rząd 2 – cela 2 Rick Pluimers (2026)
Wiersz 3 – Komórka 0 Marius Mayerhofer (Team dsm-firmenich) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Florian Stork (Team dsm-firmenich) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Alexander Krieger (Alpecin-Deceuninck) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Hannes Wilksch (neo pro) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3

Uno-X

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Magnus Cort (EF Education-Easypost) Anton Charmig (Astana Qazaqstan) Martin Urianstad (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Andreas Leknessund (dsm-firmenich) Kristoffer Halvorsen (przechodzi na emeryturę) Erlend Blikra (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Rasmus Bogh Wallin (neo pro) Jacob Hindsgaul (przechodzi na emeryturę) Adne Holter (2025)
Wiersz 3 – Komórka 0 Jonas Iversby Hvideberg (dsm-firmenich) Jonas Gregaard (Lotto-Dstny) Fredrik Dversnes (2026)
Wiersz 4 – Komórka 0 Markus Hoelgaard (Lidl-Trek) Rząd 4 – cela 2 Erik Nordsaeter Resell (2026)
Wiersz 5 – Komórka 0 Johannes Kulset (neo pro) Wiersz 5 – Komórka 2 Soren Waerenskjold (2026)
Wiersz 6 – Komórka 0 Carl-Frederik Bevort (neo pro) Wiersz 6 – Komórka 2 Niklas Larsen (2024)
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Wiersz 7 – Komórka 2 Jonas Abrahamsen (2026)

WorldTour Kobiet

Canyon-SRAM

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Zoe Bäckstedt (EF Education-TIBCO-SVB) Pauliena Rooijakkers (Fenix-Deceuninck) Wiersz 0 – Komórka 3

DSM-Firmenich

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Rachele Barbieri (Liv Racing TeqFind) Léa Curinier (FDJ-Suez) Esmée Peperkamp (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Josie Nelson (Coop-Hitec Products) Wiersz 1 – Komórka 2 Francesca Barale (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Abi Smith (EF Education-TIBCO-SVB) Wiersz 2 – Komórka 2 Becky Storrie (2024)
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Wiersz 3 – Komórka 2 Elise Uijen (2027)
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Wiersz 4 – Komórka 2 Pfeiffer Georgi (2026)
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Wiersz 5 – Komórka 2 Charlotte Kool (2026)
Rząd 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Wiersz 6 – Komórka 2 Franziska Koch (2025)

EF Education-TIBCO-SVB (Stops)

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Veronica Ewers (EF Education-Cannondale) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Magdeleine Vallieres (EF Education-Cannondale) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Letizia Borghesi (EF Education-Cannondale) Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Alison Jackson (EF Education-Cannondale) Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Zoe Bäckstedt (Canyon-SRAM) Rząd 4 – cela 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Georgia Williams (przechodzi na emeryturę) Rząd 5 – cela 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Wiersz 6 – Komórka 1 Sara Poidevin (DNA Pro Cycling) Rząd 6 – cela 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Wiersz 7 – Komórka 1 Lauren Stephens (Cynisca) Rząd 7 – Cela 3
Wiersz 8 – Komórka 0 Wiersz 8 – Komórka 1 Abi Smith (DSM-Firmenich) Wiersz 8 – Komórka 3

FDJ-Suez

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Alessia Vigilia (Top Girls Fassa Bortolo) Clara Copponi (Lidl-Trek) Eugénie Duval (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Nina Buijsman (Human Powered Health) Wiersz 1 – Komórka 2 Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Léa Curinier (dsm-firmenich) Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Coralie Demay (St Michel-Mavic-Auber) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3

Fenix-Deceuninck

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Pauliena Rooijakkers (Canyon-Sram) Kim De Baat (przechodzi na emeryturę) Puck Pieterse (2027)

Zdrowie napędzane przez człowieka

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Nina Buijsman (FDJ-Suez) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Eri Yonamine (Laboral Kutxa) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Makayla MacPherson (DNA Pro Cycling) Rząd 2 – cela 3

Izrael-Premier Tech-Roland

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Claire Steels (Movistar) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Elizabeth Stannard (EF Education-Cannondale)) Wiersz 1 – Komórka 3

Jayco-AlUla

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Mavi García (Liv Racing TeqFind) Nina Kessler (EF Education-Cannondale) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Anna Trevisi (UAE Team ADQ) Ane Santesteban (Fundación Euskadi) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Quinty Ton (Liv-Teqfind) Jessica Allen (przechodzi na emeryturę) Rząd 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Jeanne Korevaar (Liv-Teqfind) Kirsten Faulkner (EF Education-Cannondale) Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Silke Smulder (Liv-Teqfind) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Caroline Andersson (Liv-Teqfind) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Ella Wyllie (Lifeplus-Wahoo) Rząd 6 – cela 2 Wiersz 6 – Komórka 3

Jumbo-Visma

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Margaux Vigie (Lifeplus-Wahoo) Coryn Labecki (EF Education-Cannondale) Linda Riedmann (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Mijntje Geurts (Lotto-Dstny) Noemi Rüegg (EF Education-Cannondale) Eva Van Agt (2024)
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Karlijn Swinkels (UAE Team ADQ) Rząd 2 – cela 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Kim Cadzow (EF Education-Cannondale) Wiersz 3 – Komórka 3

Lidl-Trek

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Clara Copponi (FDJ-SUEZ) Tayler Wiles (przechodzi na emeryturę) Lucinda Brand (2025)
Wiersz 1 – Komórka 0 Isabella Holmgren (neo pro) Wiersz 1 – Komórka 2 Lauretta Hanson (2025)
Rząd 2 – Komórka 0 Ava Holmgren (neo pro) Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Izzy Sharp (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Fleur Moors (neo pro) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Felicity Wilson-Haffenden (neo pro) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3

Liv-Teqfind

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Jeanne Korevaar (Jayco-AlUla) Rząd 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Silke Smulder (Jayco-AlUla) Rząd 1 – Cela 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Quinty Ton (Jayco-AlUla) Rząd 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Wiersz 3 – Komórka 1 Caroline Andersson (Jayco-AlUla) Rząd 3 – Cela 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Wiersz 4 – Komórka 1 Thalita De Jong (Lotto-Dstny) Rząd 4 – cela 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Wiersz 5 – Komórka 1 Rachele Barbieri (DSM-Firmenich) Wiersz 5 – Komórka 3

Movistar

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Laura Ruiz Pérez (Eneicat-CM-Seguros Deportivos) Annemiek van Vleuten (przechodzi na emeryturę) Sheyla Gutiérrez (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Lucía Ruiz Pérez (Eneicat-CM-Seguros Deportivos) Katrine Aalerud (Uno-X) Arlenis Sierra (2026)
Wiersz 2 – Komórka 0 Claire Steels (Izrael-Premier Tech Roland) Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Cat Ferguson (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3

SD Worx

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Femke Gerritse (Parkhotel Valkenburg) Wiersz 0 – Komórka 2 Marlen Reusser (2024)

ZEA Team ADQ

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Karlijn Swinkels (Jumbo-Visma) Anna Trevisi (Jayco-AlUla) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Tereza Neumanova (Liv Racing TeqFind) Laura Tomasi (Laboral Kutxa-Fundacion Euskadi) Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Marta Bastianelli (przechodzi na emeryturę) Rząd 2 – Komórka 3

Uno-X

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Simone Boilard (St Michel-Mavic-Auber93) Hannah Barnes (przechodzi na emeryturę) Susanne Andersen (2026)
Wiersz 1 – Komórka 0 Katrine Aalerud (Movistar) Wiersz 1 – Komórka 2 Elinor Barker (2027)

Drużyny kontynentalne kobiet

AG Insurance-Soudal-QuickStep

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Lotta Henttala (EF Education-Cannondale) Ashleigh Moolman Pasio (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Wiersz 1 – Komórka 2 Gaia Masetti (2025)
Wiersz 2 – Komórka 0 Wiersz 2 – Komórka 1 Wiersz 2 – Komórka 2 Ilse Pluimers (2024)

Arkéa Pro Cycling

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Megan Armitage (EF Education-Cannondale) Anais Morichon (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Clara Edmond (EF Education-Cannondale) Wiersz 1 – Komórka 3

EF Education-Cannondale

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Veronica Ewers (EF Education-Tibco-SVB) Wiersz 0 – Komórka 2 Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Nina Kessler (Jayco-AlUla) Wiersz 1 – Cela 2 Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Coryn Labecki (Jumbo-Visma) Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Noemi Rüegg (Jumbo-Visma) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Megan Armitage (Arkéa Pro Cycling) Rząd 4 – Cela 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Magdeleine Vallieres (EF Education-Tibco-SVB) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3
Wiersz 6 – Komórka 0 Letizia Borghesi (EF Education-Tibco-SVB) Wiersz 6 – Komórka 2 Wiersz 6 – Komórka 3
Wiersz 7 – Komórka 0 Alison Jackson (EF Education-Tibco-SVB) Wiersz 7 – Komórka 2 Wiersz 7 – Komórka 3
Wiersz 8 – Komórka 0 Lotta Henttala (AG Insurance-Soudal Quickstep)) Rząd 8 – cela 2 Wiersz 8 – Komórka 3
Wiersz 9 – Komórka 0 Clara Koppenburg (Cofidis) Rząd 9 – cela 2 Wiersz 9 – Komórka 3
Wiersz 10 – Komórka 0 Elizabeth Stannard (Izrael-Premier Tech-Roland) Rząd 10 – cela 2 Wiersz 10 – Komórka 3
Wiersz 11 – Komórka 0 Kim Cadzow (Jumbo-Visma) Wiersz 11 – Komórka 2 Wiersz 11 – Komórka 3
Wiersz 12 – Komórka 0 Clara Edmond (Arkea) Rząd 12 – cela 2 Wiersz 12 – Komórka 3
Wiersz 13 – Komórka 0 Kirsten Faulkner (Jayco-AlUla) Rząd 13 – cela 2 Wiersz 13 – Komórka 3

Lifeplus-Wahoo

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Margaux Vigie (Jumbo-Visma) Kate Richardson (2024)
Wiersz 1 – Komórka 0 Wiersz 1 – Komórka 1 Ella Wyllie (Jayco-AlUla) Madelaine Leech (2024)

Lotto-Dstny Ladies

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Thalita De Jong (Liv-Teqfind) Mijntje Geurts (Jumbo-Visma) Wiersz 0 – Komórka 3
Wiersz 1 – Komórka 0 Maureen Arens (neo pro) Wiersz 1 – Komórka 2 Wiersz 1 – Komórka 3
Wiersz 2 – Komórka 0 Dina Boels (neo pro) Wiersz 2 – Komórka 2 Wiersz 2 – Komórka 3
Wiersz 3 – Komórka 0 Audrey De Keersmaeker (neo pro) Wiersz 3 – Komórka 2 Wiersz 3 – Komórka 3
Wiersz 4 – Komórka 0 Alberte Greve (neo pro) Wiersz 4 – Komórka 2 Wiersz 4 – Komórka 3
Wiersz 5 – Komórka 0 Anne Van Wersch (neo pro) Wiersz 5 – Komórka 2 Wiersz 5 – Komórka 3

Parkhotel Valkenburg

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Wiersz 0 – Komórka 1 Femke Gerritse (SD Worx) Wiersz 0 – Komórka 3

Zespół ds. rozwoju ZEA

Komórka nagłówka – kolumna 0 IN OUT PRZEDŁUŻONY
Wiersz 0 – Komórka 0 Federica Venturelli (neo pro) Wiersz 0 – Komórka 2 Wiersz 0 – Komórka 3