/Odzież rowerowa Red is Bad
koszulka rowerowa husaria

Odzież rowerowa Red is Bad

7.62 avg. rating (76% score) - 24 votes

W niniejszym artykule chciałbym Wam przedstawić

Odzież sportową firmy Red is Bad

Marka Red is Bad firmy Aceron powstała w 2012 roku. Głównym zadaniem, które od początku stawiał sobie właściciel było projektowanie i produkowanie odzieży patriotycznej, upamiętniającej wybitne postacie i wydarzenia z historii Polski.

Największą zaletą odzieży marki Red is Bad oprócz niesionego przesłania jest fakt, że wszystkie dzianiny, tkaniny i inne półprodukty konieczne do uszycia odzieży, zostały wyprodukowane w Polsce. Z informacji zawartej na stronie www.redisbad.pl dowiemy się m.in. skąd pochodzi bawełna, nadająca wysoką jakość produktom Red is Bad. Ponadto przeczytamy informacje o sposobach testowania już gotowych produktów, pozwalających określić parametry trwałości kolorów, a także kurczliwości i odporności na takie czynniki jak pot, czy tarcie.

Nie wiem czy Wam przypadnie do gustu odzież patriotyczna Red is Bad, bo mi osobiście jak najbardziej. Projekty graficzne wykonywane na bluzach czy koszulkach są bardzo wysokiej jakości, nie są to bazgroły w stylu logotypu PZU, ale nieporównywalnie bardziej profesjonalne grafiki. Dodatkowo uważam, że wspieranie prawdy historycznej w połączeniu ze wsparciem polskich marek i producentów jest fantastyczną inicjatywą, którą można wspierać chociażby poprzez zakup takich produktów. Nawet jeżeli jest to interes służący również do zarabiania pieniędzy, to co z tego? Polska przez kilkadziesiąt lat po II wojnie światowej była okupowana przez komunistyczne władze. Nie można było wspominać o polskich bohaterach, nie można było mówić o morderstwach dokonywanych na polskich patriotach przez wykonawców i mocodawców komunistycznego systemu, czy to w Katyniu, czy przy innych możliwych okazjach.

Marce Red is Bad życzę, aby przetrwała jak najdłużej. Być może dzięki takim inicjatywom cokolwiek polepszy się również w przemyśle z nad Wisły, a nie z nad 扬子江; …

Niestety na tą chwilę z koszulek rowerowych dostępna jest praktycznie jedna – koszulka rowerowa Husaria. Chociaż dla rowerzystów z pewnością przydadzą się również koszulki termoaktywne.  Poniżej linki do produktów Red is Bad.

koszulki sportowe Red is Bad
Koszulki sportowe – termoaktywne oraz koszulka rowerowa Husaria Red is Bad > dla Mężczyzn
Koszulki sportowe rowerowe i termoaktywne Red is Bad > dla Kobiet


P.S. Nie mam nic wspólnego z marką Red is Bad. Nie znam jej właściciela/-li i nie biorę udziału w jakimkolwiek programie partnerskim. Opinia oparta jest o moje uwagi i odczucia. Więcej pozytywnych opinii znajdziecie w komentarzach dostępnych na stronie redisbad.pl, w szczegółach każdego produktu (o ile był kupowany i opisywany).
© 2014 kolarstwo.info / odzież kolarska odzież rowerowa red is bad

Jedyną reklamą w tym wpisie jest poniższa książka „Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie”, którą polecam przeczytać.