Oferta dnia: Słuchawki Shokz z 31% zniżką!

Zbliża się Czarny Piątek, a jedną z marek, której oferty wyróżniają się na tle konkurencji, jest Shokz. Firma tworzy innowacyjne słuchawki z przewodnictwem kostnym, które są idealne dla fanów jazdy na rowerze, pozwalając jednocześnie na słuchanie ulubionych utworów i utrzymanie świadomości otoczenia. Zobacz najnowsze technologiczne innowacje w słuchawkach Shokz na Czarny Piątek, a także inne atrakcyjne oferty, które zmienią Twoje doświadczenie podczas jazdy na rowerze.

Jedną z marek, która stale pojawia się w ofercie, czy to podczas Prime Day, czy Czarnego Piątku, jest Shokz. Tworzy słuchawki z przewodnictwem kostnym, które idealnie nadają się do jazdy na rowerze, ponieważ pozostawiają otwarty kanał słuchowy, co oznacza, że ​​możesz słuchać podcastów lub muzyki podczas jazdy, ale nadal słyszeć otoczenie.

Głośnik naciska na część kostną znajdującą się tuż przed uszami, co powoduje przesłanie dźwięku bezpośrednio do błony bębenkowej. Jakość dźwięku jest nieco gorsza niż w przypadku zwykłych słuchawek dousznych, głównie w zakresie basu, ale zaletą jest to, że podczas jazdy po drodze nadal słychać nadjeżdżającą osiemnastokołową ciężarówkę.

Zobacz oferty

Amazon oferuje podobną ofertę w Wielkiej Brytanii i USA na OpenRun, OpenFit i OpenMove, ale oferta słuchawek OpenRun Pro jest obecnie ograniczona do Wielkiej Brytanii.

USA: 31% zniżki na różne Shokzy słuchawki w Amazonie

Wielka Brytania: 31% zniżki na różne słuchawki Shokz w Amazon

Wiem, że jazda na rowerze ze słuchawkami to kontrowersyjny temat, a mój były kolega tutaj na Wiadomości rowerowe w przeszłości krytykował ich używanie, ale zawsze lubiłem zabierać ze sobą ulubione utwory podczas jazdy.

Dopóki nie miałem pary Shokz OpenRun, jeździłem z jedną słuchawką, lewą, pozostawiając prawe ucho (to zwrócone w stronę drogi, gdy jadę po lewej stronie tutaj, w Wielkiej Brytanii), aby mogło słyszeć ruch uliczny wokół mnie .

Ale teraz wybieram muzykę w obu uszach i korzystam z technologii przewodnictwa kostnego, aby uniknąć utraty świadomości tego, co dzieje się wokół mnie.

Szczegółowe oferty słuchawek Shokz na Czarny Piątek

OpenFit: 179,00 £

OpenFit:
Wielka Brytania:
179,00 GBP 152,00 GBP (15% zniżki)

USA: 179,95 dolarów 149,95 dolarów (17% zniżki)
OpenFit są wyjątkowe w linii Shokz, ponieważ są dostarczane bez opaski owiniętej za głową. Oznacza to, że jeśli wolisz, możesz pozostać przy opcji z jednym uchem.

OpenRun: 129,95 GBP

Otwarty bieg:
Wielka Brytania:
129,95 GBP 89,95 GBP (31% zniżki)

USA: 129,95 dolarów 89,95 dolarów (31% zniżki)
OpenRun to sportowa wersja z tej serii, z lekką ramą i bezpiecznym, ale wygodnym dopasowaniem. Wystarczają na około osiem godzin użytkowania i mają stopień ochrony IP67 przed wodą i kurzem. Dla wielu rowerzystów są prawdopodobnie lepszym wyborem niż droższe OpenRun Pro, ponieważ są lepiej uszczelnione przed warunkami atmosferycznymi i tańsze.

The Wersja miniktóre nieco lepiej komponują się z kaskami i kurtkami zimowymi z wysokim kołnierzem, również znajdują się w tej samej ofercie.

OpenRun Pro: 159,95 GBP

OpenRun Pro:
Wielka Brytania:
159,95 GBP 109,95 GBP (31% zniżki)

USA: 129,95 dolarów 89,95 dolarów (31% zniżki)
OpenRun Pro mają tylko stopień ochrony IP55, więc nie są tak dobrze uszczelnione jak OpenRun, ale to prawdopodobnie wystarczy na wszystkie warunki deszczowe z wyjątkiem najgorszych. Mają jednak nieco lepszą jakość dźwięku, a także dłuższą żywotność baterii wynoszącą 10 godzin i być może najważniejszy powód, aby je wybrać, szybkie ładowanie, które zapewni 90 minut użytkowania po pięciominutowym ładowaniu.

Przeczytaj naszą recenzję OpenRun Pro, aby uzyskać więcej informacji.

OpenMove: 79,95 GBP

OtwórzMove:
Wielka Brytania:
79,95 GBP 54,95 GBP (31% zniżki)

USA: 79,95 dolarów 54,95 dolarów (31% zniżki)
OpenMove to podstawowy produkt w gamie Shokz, charakteryzujący się niższym poziomem jakości dźwięku i krótszą żywotnością baterii (sześć godzin) niż powyższe modele. Są jednak najtańsze w ofercie i mają taki sam procent zniżki.

Przeglądałem inne strony, aby upewnić się, że ceny tutaj są najlepsze. Cały asortyment jest w sprzedaży na stronie Shokz w tej samej cenie, więc jeśli wolisz tam robić zakupy, możesz to zrobić tutajale z naszych danych wynika, że ​​większość ludzi woli wygodę, jaką oferuje Amazon.

W naszym głównym centrum ofert rowerowych na Czarny Piątek znajdziesz więcej ofert, w tym słuchawek, a nawet przygotowaliśmy listę najlepszych ofert słuchawek na Czarny Piątek, abyś mógł znaleźć alternatywę, jeśli Shokz nie będzie pływał na Twojej łodzi.

Dobrą alternatywą dla bardziej znanej marki będą Sony Linkbuds, które wyszły bardzo dobrze w naszej recenzji. Działają raczej jak dom przejściowy, emitując dźwięk do kanału słuchowego za pośrednictwem okrągłego głośnika, pozostawiając kanał centralny otwarty, aby dźwięk mógł również przedostać się do ucha.

Inne oferty z okazji Czarnego Piątku

 • Oferty rowerowe na Czarny Piątek: Najlepsze oferty pojazdów dwukołowych, jakie możemy znaleźć
 • Kaski rowerowe na Czarny Piątek: Bezpieczeństwo przy ograniczonym budżecie na drodze i w terenie
 • Odzież rowerowa na Czarny Piątek: Wyposaż swoją rowerową garderobę, nie płacąc fortuny
 • Buty rowerowe na Czarny Piątek: Zaoszczędź na kopnięciach letnich i zimowych
 • Rowery elektryczne w Czarny Piątek: Zasilaj swoją drogę do oszczędności
 • Rowery szutrowe w Czarny Piątek: Szlifowanie żwiru nie musi kosztować fortuny
 • Rowery dziecięce na Czarny Piątek: Rosną tak szybko, więc nie płać pełnej ceny
 • Turbotrenerzy z Czarnego Piątku: Wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z Zwifting przy ograniczonym budżecie
 • Czarny Piątek Castelli: Oszczędzaj na zestawie zimowym, gdy nadejdzie zima
 • Czarny Piątek Garmina: Smartwatche, liczniki rowerowe i nie tylko
 • GoPro z Czarnego Piątku: Strzelaj w stronę księżyca dzięki najwyższej jakości ofertom kamer akcji
 • Czarny Piątek Rapha: Wielkie okazje na brytyjską markę odzieżową
 • Czarny Piątek: Jedna z największych wyprzedaży rowerów na świecie
 • Czarny piątek Wahoo: Najlepsze ceny na asortyment technologii rowerowych Wahoo

Dodaj komentarz