Nowy design koszulek InterMarché – Wanty na sezon 2024

Zbliża się nowy rok i z niecierpliwością czekamy na pierwsze wydarzenie WorldTour w 2024 r. Kilka zespołów właśnie ujawniło swoje nowe stroje, a najnowszym z nich jest Intermarché-Wanty, który zaprezentował swoje nadchodzące barwy na sezon 2024. Nowy wygląd jest podobny do poprzedniego, ale z nowym geometrycznym wzorem i wsparciem od Verge Sport.

Wraz ze zbliżaniem się nowego roku i pierwszym wyścigiem WorldTour w 2024 r., który odbędzie się 16 stycznia, kilka ostatnich zespołów ujawnia swoje nowe stroje, a najnowszym z nich jest firma Intermarché-Wanty.

Ze względu na belgijskie przepisy dotyczące reklamy gier hazardowych, strona belgijska zrezygnowała z nazwy jednego ze swoich sponsorów tytularnych, Circus, ale zachowała wsparcie dużej sieci detalicznej Les Mousquetaires, która skupia 1800 supermarketów francuskich i 160 belgijskich.

Ich nowy wygląd na rok 2024 jest podobny do poprzedniego sezonu, z neonowymi żółtymi, granatowymi i białymi kolorami, które są nadal obecne, ale wcześniej rozproszone kolory zostały uporządkowane w geometryczny wzór blokujący kolory. Została stworzona już po raz piąty przez belgijskiego projektanta style.design.

W klasie klasycznej będą ich prowadzić Biniam Girmay i Mike Teunissen, na podjazdach Louis Meintjes i Georg Zimmermann, a w sprintach Gerben Thijssen.

Rein Taaramäe będzie nosił swoje narodowe estońskie barwy podczas jazdy na czas, podczas gdy byli mistrzowie szosy oraz ITT Meintjes, Girmay i Taaramäe będą mieli swoje flagi narodowe na końcach rękawów koszulki.

Ich zespół programistów Wanty-ReUz-Technord założy tę samą koszulkę, co zespół WorldTour, ale z różnymi sponsorami z przodu i pośrodku.

„Jako założyciel Verge Sport z radością ogłaszam nasze dynamiczne partnerstwo z Intermarché-Wanty. Razem jesteśmy gotowi na nowo zdefiniować skrzyżowanie wydajności i stylu w świecie kolarstwa” – powiedział Michael Magur, założyciel Verge Sport.

„Ta współpraca reprezentuje wspólne dążenie do doskonałości, innowacyjności i niezachwianą pasję, która podsyca naszą wspólną miłość do sportu. Dzięki temu sojuszowi nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli wyposażać mistrzów, przełamywać bariery i wspólnie wspinać się na nowe szczyty sukcesu”.

Dodaj komentarz