/Nowe logo Polski ile kosztuje plucie na biało czerwoną flagę i Orzełka?
nowe logo Polski

Nowe logo Polski ile kosztuje plucie na biało czerwoną flagę i Orzełka?

9.00 avg. rating (86% score) - 2 votes

W pierwszym zdaniu chciałbym przeprosić za temat niezwiązany (do końca) z kolarstwem, chociaż po zdobyciu w pięknym stylu mistrzostwa świata przez Michała Kwiatkowskiego, który dumnie pocałował naszego Orzełka nie mogę odpuścić wyrażenia opinii na temat debilizmu obozu rządzącego od kilku lat Polską.

Sprawa, którą chcę poruszyć jest oficjalny wybór nowego logo Polski… WTF???

Od małego kojarzę dwa najważniejsze symbole Polski

1. Biało Czerwoną Flagę
2. Białego Orzełka w Koronie

Na stronie internetowej logodlapolski.pl  możemy głosować na trzy wersje makaronu (czy jak kto woli sprężyn), które zamiast orzełka w koronie, czy polskiej flagi, mają kojarzyć się z Polską… Myślę, że osoby odpowiedzialne za podtrzymanie tego bełkotu same z pewnością postarają się aby licznik głosowania nie pozostał na stanie 00062694 17.10.2014

nowe logo polski 2

Na stronie „Wyboru Nowego Lepszego Godła Polski” możemy m.in. przeczytać „inteligentny” jak większość pomysłów platformy obywatelskiej tekst:

„Inicjatywa Logo dla Polski ma charakter otwarty. Do projektu cały czas dołączają nowe przedsiębiorstwa, które chcą stać się częścią tego historycznego wydarzenia. Jeśli chcesz dołączyć do grupy FUNDATORÓW znaku wystarczy, że skontaktujesz się z Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR, gdzie otrzymasz więcej informacji na temat tej inicjatywy.”

Rozumiem, że nepotyzm i kumoterstwo, z którym regularnie mamy do czynienia w rządach PO i PSL, wchodzi w nowe formy?!

Zobaczcie sami jakie firmy są partnerem strategicznym tego przedsięwzięcia, jednego z wielu organizowanych przez ugrupowania, które po 1989 roku starają się wytrzebić z Polaków patriotyzm i przywiązanie do tego co polskie.
Firmami tymi są Gazeta Wyborcza… TVN… WP.pl… Radio ZET

Dla firm (w tym z kapitałem Polski), które przepuszczą przez palce troszkę mniej majątku Polski „organizator” przewidział określenia takie jak:

PARTNERZY WSPIERAJĄCY
PARTNERZY KOMUNIKACYJNI
PRZYJACIELE ZNAKU”
OPIEKUNOWIE ZNAKU”
MECENASI ZNAKU”
POWIERNICY ZNAKU”

Do wszystkich inteligentnych ludzi, związanych w jakikolwiek sposób sercem i rozumem z Polską, inicjatywa zorganizowana za „panowania” platformy obywatelskiej i psl powinna być kolejnych przykładem plucia na polskość, na polskie symbole oraz historię. Jak ryscy i hitlerowcy nam nie dołożyli, to niech znajdą takich baranów, którzy sami wykończą duch polskości w Polakach.

Tekst powyżej dotyczy tylko jednej sprawy, dla niektórych błahej, dla innych ważnej. Ale czy takich spraw w naszym kraju nie jest dużo? Dlaczego platformie obywatelskiej rośnie poparcie w sondażach? Czy ludzie tak szybko zapomnieli jak zapite knury w jednej z warszawskich restauracji kupczyły interesem polski, przekładając nad niego swoją prywatę?!

 

nowe logo Polski 3

 

 

„Nowe Logo Polski”