Jak oglądać na żywo Tour Down Under 2024

Wyścigi drogowe powracają! Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami wraz z powrotem Tour Down Under, imprezy otwierającej WorldTour 2024, która potrwa od 16 do 21 stycznia. W tym miesiącu rozpoczyna się także Women’s WorldTour 2024, a Women’s Tour Down Under odbędzie się w dniach 12–14 stycznia. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w całej Europie – dowiedz się więcej!

Wyścigi drogowe powracają! Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami wraz z powrotem Tour Down Under, imprezy otwierającej WorldTour 2024, która potrwa od 16 do 21 stycznia.

W tym miesiącu rozpoczyna się także Women’s WorldTour 2024, a Women’s Tour Down Under odbędzie się w dniach 12–14 stycznia.

Wiadomości rowerowe będzie miał wszystkie raporty, analizy i aktualności z wyścigów przed wyścigami, w ich trakcie i po wyścigach, podczas gdy zastęp wielkich nazwisk uda się do Australii, aby rozpocząć nowy sezon.

Tour Down Under będzie transmitowany na żywo w całej Europie i na całym świecie – możesz dowiedzieć się, jak obejrzeć wyścig, gdziekolwiek jesteś, korzystając z naszego podręcznego przewodnika i Ekspresowy VPN.

W sześciodniowym wyścigu mężczyzn, który obejmuje słynny finisz w Willunga Hill na 5. etapie, wypatrujcie najlepszych zawodników, w tym Filippo Gannę i Josha Tarlinga (Ineos Grenadiers), Simona Yatesa (Jayco-AlUla), Diego Ulissiego (UAE Team Emirates), Julian Alaphilippe (Soudal-QuickStep) i Biniam Girmay (Intermarché-Wanty).

Faworytami wśród mężczyzn są Caleb Ewan (Jayco-AlUla), Sam Welsford (Bora-Hansgrohe) i Jack Haig (Bahrain Victorious).

Grace Brown (FDJ-Suez) powraca, aby bronić tytułu w trzydniowym wyścigu kobiet. Dołączą do niej we francuskiej drużynie Evita Muzic i Cecilie Uttrup Ludwig.

Inne wielkie nazwiska na starcie to Amanda Spratt (Lidl-Trek), Audrey Cordon-Ragot (Human Powered Health), Tiffany Cromwell (Canyon-SRAM) i Liv-Jayco-AlUla w parze Alexandra Manly, Ruby Roseman-Gannon.

Sprawdź nasz pełny przewodnik po wszystkich wyścigach w Australii tutaj i czytaj dalej, aby uzyskać wszystkie informacje o tym, jak oglądać akcję.

Jak oglądać trasę Down Under w USA i Kanadzie

Trasa Tour Down Under dla mężczyzn i kobiet będzie emitowana przez FloBikes w całej Ameryce Północnej. Dzięki subskrypcji otrzymasz zwrot 149,99 USD / 150 USD CAN za rok lub 29,99 USD / 29,99 USD miesięcznie.

NBC i jej serwis transmisji strumieniowej PeacockTV będą również transmitować oba wyścigi w USA.

Jak oglądać trasę Down Under w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii relacje na żywo z obu wyścigów będą nadal transmitowane za pośrednictwem Eurosportu i Discovery+ – z tymi samymi komentatorami, którzy występowali w GCN+.

„Standardowa” subskrypcja Discovery+ obejmująca ubezpieczenie rowerowe Eurosportu zapewni Ci zwrot 6,99 GBP miesięcznie lub 59,99 GBP rocznie. Pakiet obejmuje całoroczne transmisje rowerowe, a także inne sporty na żywo, w tym snooker, tenis, sporty motorowe, Igrzyska Olimpijskie w Paryżu i nie tylko.

Subskrypcja premium, która obejmuje to wszystko oraz TNT Sports (piłka nożna Premier League, Liga Mistrzów i Europa League oraz rugby, zapasy, UFC i MotoGP) kosztuje dodatkowe 29,99 GBP miesięcznie.

Jak oglądać trasę Down Under dookoła świata

Relacja na żywo z Australii będzie dostępna za pośrednictwem Seven Network.

Eurosport posiada prawa do transmisji w różnych krajach Europy i Azji. Jeśli jesteś we Francji, Danii i Hiszpanii, możesz zajrzeć odpowiednio do L’Equipe, TV2 i RTVE.

Najlepsza sieć VPN do transmisji strumieniowej jazdy na rowerze na żywo

Jeśli jesteś poza swoim regionem i chcesz uzyskać dostęp do usług transmisji strumieniowej na żywo, aby obejrzeć Tour Down Under, może się okazać, że Twój dostęp jest ograniczony geograficznie.

W tym przypadku przydatna będzie usługa VPN, która pozwoli Twojemu komputerowi udawać, że jest w domu i pozwoli Ci zalogować się na swoje konta streamingowe, aby śledzić całą akcję wyścigową.

Nasi koledzy z TechRadar dokładnie przetestowałem kilka usług VPN i przedstawiłem kilka świetnych rekomendacji poniżej.

Wypróbuj ExpressVPN bez ryzyka przez 30 dni

Wypróbuj ExpressVPN bez ryzyka przez 30 dni
ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za usługę VPN. Możesz go używać do oglądania na telefonie komórkowym, tablecie, laptopie, telewizorze, konsoli do gier i nie tylko. Dostępna jest całodobowa obsługa klienta, 7 dni w tygodniu i trzy miesiące bezpłatne po zarejestrowaniu się.

Wypróbuj plan 12-miesięczny, aby uzyskać najlepszą cenę.

Istnieje kilka innych bardzo dobrych opcji, które są bezpieczne, niezawodne i oferują dobrą przepustowość do transmisji strumieniowej sportu. Sprawdź poniżej dwie najlepsze opcje: NordVPN i najlepsza opcja budżetowa, Surfshark.

NordVPN — zdobądź ulubioną sieć VPN na świecie

NordVPN — zdobądź ulubioną sieć VPN na świecie Sprawdziliśmy wszystkie główne sieci VPN i oceniamy NordVPN jako najlepszy do przesyłania strumieniowego z serwisu Netflix jako nasz najlepszy wybór, dzięki jego szybkości, łatwości obsługi i silnym funkcjom bezpieczeństwa. Jest także kompatybilny z niemal każdym urządzeniem do przesyłania strumieniowego, w tym Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox i PlayStation, a także telefonami komórkowymi z systemem Android i Apple.

Obraz
Wycieczka w dół zgodnie z harmonogramem

Wycieczka w dół zgodnie z harmonogramem

Przesuń, aby przewijać w poziomie
Data Wyścig Lokalizacja Długość Czas (ACDT)
12 stycznia I etap kobiet Hahndorf – Campbelltown 93,9 km 11:00 – 14:30
13 stycznia Etap 2 kobiet Glenelg – Stirling 104,2 km 11:00 – 15:00
13 stycznia Męska koszulka Down Under Classic Adelajda – Adelajda Godzina + 3 okrążenia 19:10 – 20:15
14 stycznia Etap kobiecy 3 Adelajda – Willunga 93,4 km 11:00 – 15:00
16 stycznia Etap 1, mężczyźni Tanunda – Tanunda 144 km 11:00 – 15:30
17 stycznia Etap 2, mężczyźni Norwood-Lobethal 141,6 km 11:00 – 15:30
18 stycznia Etap 3, mężczyźni Wąwóz drzewa herbacianego – Campbelltown 145,3 km 11:00 – 15:30
18 stycznia Kryterium Down Under dla kobiet Adelajda – Adelajda 50 minut + 2 okrążenia 19:15 – 20:05
19 stycznia Etap męski 4 Most Murraya – Port Elliot 136,2 km 11:00 – 15:30
20 stycznia Etap męski 5 Plaża Christies – wzgórze Willunga 129,3 km 11:00 – 15:00
21 stycznia Etap męski 6 Unley – Góra Wyniosła 128,2 km 11:00 – 15:00

Dodaj komentarz