Jak obejrzeć dokument Jan Ullrich na Amazon Prime

Wyłącz światło na piwnicy, zablokuj drzwi i przekształć ją w sufitowy szczyt. Mając świetnie płynące filmy i seriale, warto dodać do listy nowy dokument przedstawiający karierę i trudne życie po wyścigach mistrza Tour de France z 1997 r., Jana Ullricha. W tym roku ten serial będzie odtwarzany na platformach Amazon Prime w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, ale z odpowiednią siecią VPN możesz go również zobaczyć w innych krajach.

Sezon kolarstwa szosowego 2023 może się już zakończyć, a sezon 2024 pozostał jeszcze ponad miesiąc, ale dostępnych jest mnóstwo doskonałych treści przesyłanych strumieniowo, dzięki którym możesz poprawić swoje umiejętności jazdy na rowerze tej zimy, a także sezon przełajowy i najnowsze wiadomości na temat obozów treningowych i nowych koszulki i składy drużyn WorldTour.

Oprócz seriali Movistar, Najmniej oczekiwany dzień i Tour de France Unchained w serwisie Netflix dostępny jest także nowy dokument przedstawiający karierę i trudne życie po wyścigach mistrza Tour de France z 1997 r., Jana Ullricha.

Serial zatytułowany „The Hunted” lub „Der Gejagte”, od którego nadano programowi niemiecki tytuł, można już oglądać na platformie Amazon Prime w Niemczech po premierze 28 listopada.

Serial można także oglądać w Szwajcarii i Austrii za pośrednictwem Amazon Prime, a twórcy filmu dokumentalnego mają nadzieję wypuścić go w innych krajach.

W czteroczęściowej serii Ullrich prowadzi nas przez swoją karierę zawodową, w tym 32 zwycięstwa i bitwy w Tour de France z Lance’em Armstrongiem, a także na koniec ujawnia swoją przeszłość związaną z dopingiem oraz walkę z alkoholem, kokainą i prawem po przejściu na emeryturę .

Jeśli masz niemiecką subskrypcję Amazon Prime, możesz zalogować się i uzyskać dostęp do czteroczęściowej serii za pomocą kilku kliknięć.

Jeśli jednak jesteś Niemcem przebywającym obecnie za granicą lub na wakacjach i chcącym obejrzeć, będziesz musiał skorzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do swojego konta Amazon. Możesz z tego korzystać, gdziekolwiek jesteś – w przeciwnym razie Amazon będzie blokowany geograficznie.

Czytaj dalej, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje, jak to zrobić.

Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego Jan Ullrich – The Hunted

Wypróbuj ExpressVPN bez ryzyka przez 30 dni

Wypróbuj ExpressVPN bez ryzyka przez 30 dni
ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za usługę VPN. Możesz go używać do oglądania na telefonie komórkowym, tablecie, laptopie, telewizorze, konsoli do gier i nie tylko. Dostępna jest całodobowa obsługa klienta, 7 dni w tygodniu i trzy miesiące bezpłatne po zarejestrowaniu się.

Wypróbuj plan 12-miesięczny, aby uzyskać najlepszą cenę.

Istnieje kilka innych bardzo dobrych opcji, które są bezpieczne, niezawodne i oferują dobrą przepustowość do transmisji strumieniowej sportu. Sprawdź poniżej dwie najlepsze opcje: NordVPN i najlepsza opcja budżetowa, Surfshark.

NordVPN — zdobądź ulubioną sieć VPN na świecie

NordVPN — zdobądź ulubioną sieć VPN na świecie Sprawdziliśmy wszystkie główne sieci VPN i oceniamy NordVPN jako najlepszy do przesyłania strumieniowego z serwisu Netflix jako nasz najlepszy wybór, dzięki jego szybkości, łatwości obsługi i silnym funkcjom bezpieczeństwa. Jest także kompatybilny z niemal każdym urządzeniem do przesyłania strumieniowego, w tym Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox i PlayStation, a także telefonami komórkowymi z systemem Android i Apple.

3. Surfshark: najlepsza tania sieć VPN

3. Surfshark: najlepsza tania sieć VPN
Surfshark, zajmujący obecnie czołowe miejsca na naszych listach przebojów jako najszybsza sieć VPN, wciąż daje nam powody, aby ją polecać. Jest to niedroga opcja o dużej wartości, łatwa w obsłudze, pełna funkcji i doskonała w odblokowywaniu treści objętych ograniczeniami.

Dzięki serwerom w ponad 100 krajach możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy z niemal dowolnego miejsca. A co najważniejsze, Surfshark kosztuje tak mało, jak 2,30 dolarów miesięczniei jest wyposażony w 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy żeby to wypróbować.

Dodaj komentarz