Garmin Edge 540 Solar: Zniżka 200 USD – Tylko teraz!

The Pro’s Closet w USA ma obecnie atrakcyjną ofertę na Garmin Edge 540 Solar dla czytelników z USA, gdy wkraczamy w sezon świąteczny. Rabat w wysokości 200 dolarów obniża cenę Edge 540 Solar z 449,99 dolarów do 249,99 dolarów, co stanowi 44% zniżki. Jeśli szukasz prezentu dla rowerzysty swojego życia (nawet jeśli tym rowerzystą jesteś Ty), to okazyjna cena za komputer z najnowszymi funkcjonalnościami firmy Garmin, z możliwością ładowania energią słoneczną. W tej cenie to zdecydowanie ten, który byśmy teraz kupili.

The Pro’s Closet w USA ma obecnie atrakcyjną ofertę na Garmin Edge 540 Solar dla czytelników z USA, gdy wkraczamy w sezon świąteczny. Rabat w wysokości 200 dolarów obniża cenę Edge 540 Solar z 449,99 dolarów do 249,99 dolarów, co stanowi 44% zniżki.

Jeśli szukasz prezentu dla rowerzysty swojego życia (nawet jeśli tym rowerzystą jesteś Ty), to okazyjna cena za komputer z najnowszymi funkcjonalnościami firmy Garmin, z możliwością ładowania energią słoneczną.

W tej cenie to zdecydowanie ten, który byśmy teraz kupili. W ofercie Garmina jest on obecnie tańszy niż jakakolwiek cena, jaką możemy znaleźć za wersję tego samego komputera bez zasilania energią słoneczną. Dzięki temu jest tańszy niż model Edge 530, który zastąpił.

Spośród dzisiejszych głównych opcji z „wielkiej trójki” Garmin, Wahoo i Hammerhead nie ma nic tańszego, nawet starsze modele są zwykle wyceniane wyżej, chociaż Amazon ma odnowionego Edge’a 530 w tej samej cenie, jeśli z jakiegoś powodu chcesz to zamiast tego. Posiada również Edge 530 w pakiecie z czujnikami tętna, rytmu i prędkości za 20 dolarów więcej.

Edge 540 Solar to średniej wielkości licznik rowerowy GPS firmy Garmin, obsługujący wyłącznie przyciski, a nie ekran dotykowy urządzenia Edge 840. Jest to wygodniejszy rozmiar niż czołowy model Edge 1040, więc ryzyko zawalenia kierownicy jest mniejsze, a mimo to oferuje praktycznie tę samą funkcjonalność.

W naszej recenzji (nie zasilanego energią słoneczną) urządzenia Edge 540 przyznano mu ocenę 4,5* w pytaniu, czy ktokolwiek może konkurować z licznikami rowerowymi firmy Garmin. Przeczytaj nasze bezpośrednie pojedynki Wahoo vs Garmin, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Ładowanie energią słoneczną to miły dodatek, szczególnie jeśli mieszkasz w słonecznym miejscu, ponieważ potencjalnie wydłuży i tak już dobre 26 godzin deklarowanego czasu pracy, według Garmin, maksymalnie do 32 godzin.

Garmina Edge'a 540

Na ekranie głównym urządzenia Edge 540 znajdziesz najważniejsze statystyki i informacje w jednym miejscu (Zdjęcie: Josh Ross)

Rowerzyści mieszkający w Wielkiej Brytanii nie radzą sobie tak dobrze, ale Tredz nadal ma w ofercie Garmin Edge 1040 (inny niż Solar) z najwyższej półki z 24% rabatem, co obniża cenę z 520 funtów do 397 funtów. Tredz ma również podobne rabaty procentowe na urządzenia Garmin Edge Explore, Edge 530 i Edge 130 Plus poprzedniej generacji.

Dodaj komentarz