/Gadżety Rowerowe Hammerhead poprowadzą Cię do celu, nowość !
gadżet rowerowy hammerhead

Gadżety Rowerowe Hammerhead poprowadzą Cię do celu, nowość !

7.71 avg. rating (77% score) - 7 votes

Hammerhead to świetna przystawka na kierownicę umożliwiająca łatwe korzystanie z GPS.
Jeżeli nie lubicie ciągłego spoglądania na nawigację, komórkę schowaną w kieszeni lub np. boicie się o telefon w pokrowcu umieszczony na klawiaturze, który w łatwy sposób w przypadku kraksy może ulec uszkodzeniu, ciekawym rozwiązaniem aby temu zaradzić jest z całą pewnością Hammerhead.

gadżet hammerhead 1

Gadżety rowerowe Hammerhead dzięki integracji z GPS lub aplikacją działającą pod GPS-em w telefonie komórkowym na bieżąco pokazuje kierunek jazdy. Jeżeli w naszym telefonie ustawimy opcję śledzenia mapy i za chwilkę mamy np. skręcić w lewo, to przystawka na kierownicę rowerową Hammerhead zaświeci się z tej strony, w którą powinniśmy skręcić. Jest to świetne urządzenie jeżeli nie chcemy, aby w czasie jazdy cokolwiek nas rozpraszało.

gadżet hammerhead 2

Dodatkowo jeżeli zgubimy lub na chwilę zmienimy zaplanowaną trasę, to urządzenie samo pokieruje nas najlepszą możliwą drogą, tak abyśmy sprawnie na nią wrócili.
Jak zapewnia producent, żywotność baterii to 20h – więc czas działania odpowiada najlepszym urządzeniom do nawigacji rowerowej.
Poza tym, wycieczka z biciem własnego rekordu życiowego kiedy na rowerze siedzi się +200, 300, 400… km nie jest aż tak częsta i z pewnością 20 godzin każdemu użytkownikowi wystarczy ;)
Dodatkowo jak zapewnia producent, bluetooth działający w urządzeniu, w bardzo małym stopniu wpływa na zużycie energii w telefonie.
Kolejną z zalet urządzenia Hammerhead One to możliwość korzystania z niego również w nocy, dzięki 15 zamontowanym światełkom, zaś w dzień światełka informujące o kierunku jazdy mają być dobrze widoczne, a padający deszcz i inne ekstremalne warunki nie mają szkodzić urządzeniu.

Montaż do każdego rodzaju kierownicy ma być uniwersalny i prosty.
Producent do każdego gadżetu rowerowego udostępnia również własną aplikację, dzięki której zaplanujecie bezpieczniejszą i przyjemniejszą wycieczkę rowerową.

gadżet hammerhead 3

Aktualnie urządzenie oferowane jest w przedsprzedaży w opcjach 1 sztuka 85$, 2 sztuki 160$ i 100 sztuk 6000$.
Od grudnia 2014 roku gadżet rowerowy Hammerhead w sprzedaży regularnej ma kosztować 110$.

Sami przyznacie, że gadżet Hammerhead może okazać się ciekawą alternatywą dla już użytkowanych sposobów nawigacji i z całą pewnością jest to fajny prezent dla kolarza.


W związku z tym, że gadżety rowerowe Hammerhead są częścią startupu i oferowane są w przedsprzedaży, artykuł ten nie jest ofertą reklamową. Kolarskie.Info nie odpowiada za jakość realizacji złożonych zamówień.

 

strona producenta: http://hammerhead.io
P.S. w zakładce -Blog- na stronie Hammerhead znajdziecie więcej ciekawych filmów m.in. z testów gadżetu kolarskiego.

© 2014 Kolarstwo.info – kopiowanie i rozpowszechnianie artykułu bez zgody właściciela serwisu kolarstwo.Info zabronione.