Aresztowanie Rohana Dennisa za incydent samochodowy z Melissą Hoskins

Tragedia w Adelajdzie: Rohan Dennis oskarżony o spowodowanie śmierci żony w tragicznym wypadku samochodowym. Australijskie media podają, że Melissa Dennis, była mistrzyni świata, została potrącona wieczorem 30 grudnia i zmarła następnego ranka w wyniku odniesionych obrażeń. Szczegóły zdarzenia wstrząsają opinię publiczną w Australii.

Rohan Dennis został oskarżony o spowodowanie śmierci żony po wypadku samochodowym, do którego doszło w pobliżu ich domu rodzinnego w Adelajdzie.

Według wielu doniesień mediów lokalnych i krajowych w Australii Melissa Dennis (z domu Hoskins) została rzekomo potrącona przez kierowcę w Adelajdzie wieczorem 30 grudnia. Zmarła w wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu następnego ranka. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia lokalna policja.

Policja Australii Południowej nie podała nazwisk Hoskinsa i Dennisa, ale australijskie media, w tym ogólnokrajowy nadawca ABC, podały, że Hoskins został zabity.

Według doniesień Dennis został oskarżony o spowodowanie śmierci w wyniku niebezpiecznej jazdy, prowadzenie pojazdu bez należytej ostrożności i narażenie życia. Został zwolniony za kaucją i ma stawić się w sądzie 13 marca.

Melissa Hoskins miała 32 lata i wyszła za Dennisa w 2018 roku, po udanej karierze wyścigowej. Oni mają dwójkę dzieci. Była wielokrotną olimpijką i mistrzynią świata w biegu drużynowym na dochodzenie.

Rohan Dennis przeszedł na emeryturę w tym roku po ostatnim okresie spędzonym w Jumbo-Visma. Para zamieszkała w Adelajdzie i dopiero niedawno przeprowadziła się do dzielnicy Medindie w Adelajdzie, gdzie do zdarzenia doszło około ósmej wieczorem w sobotę.

Policja Australii Południowej powiedziała lokalnym mediom, że doznała poważnych obrażeń i została zabrana do szpitala Royal Adelaide na leczenie, ale zmarła w nocy.

Funkcjonariusze policji i detektywi przybyli na miejsce zdarzenia, aby zbadać okoliczności zdarzenia, a doniesienia lokalnej telewizji pokazały, jak przyglądają się dużemu pick-upowi.

Dodaj komentarz